KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099302
nr 1409 9302
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad A Bergman. Olja på pannå, 24x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x33 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:15:55
31/7 18:29:33
100 kr
2/8 15:48:01